Ispanų dizaineris Mario Ruiz, gimęs 1965 metais Alikantėje, studijavo pramoninį dizainą. Baigęs universitetą Mario Ruiz įkūrė savo studiją „Costa Design“ (Barselona), kurioje pastaruoju metu dirba 30-ties specialistų komanda.

Mario Ruiz profesinės karjeros pagrindas - ilgalaikė ir nenutrūkstama tarpdisciplininė patirtis, sukaupta dėka nuolatinio bendravimo su skirtingiausiai klientais - Amerikos, Ispanijos, Italijos ar Skandinavijos kompanijomis - ir jų projektais. Tarptautiniu mastu žinomų kompanijų užsakymai apima: technologijų bei elektroninių prietaisų dizainą, baldų (tame tarpe ir biurams) bei apšvietimo dizainą, architektūros bei interjero projektus, net taikomosios grafikos ar vaikiškų žaislų dizainą.

Mario Ruiz projektuose justi jo siekis, kurį būtų galima apibūdinti „nedaugžodžiaujantis dizainas“, t.y. visa apimanti idėja ir lakoniška forma, tarsi būtų pasakyta daug, bet glaustai.

Mario Ruiz yra pripažįstamas vienu žymiausiu šių dienų pramoninio dizaino kūrėju ne tik Katalonijoje (jis buvo įvertintas valstybine Ispanijos pramonės ministerijos premija), bet ir visame pasaulyje. Jo darbai yra įvertinti daugiau nei 40-dešimčia tarptautinių apdovanojimų, tarp kurių yra ne vienas Red Dot, Design Plus, IF apdovanojimas bei 2008 metais gauti prestižinio britų leidinio „Wallpaper“ ir didžiausio Šiaurės Amerikoje parodų organizatoriaus „NeoCon“ apdovanojimai.

Kaip sako pats Mario Ruiz: „Kas mums išties teikia džiaugsmą? Tai darbas... ir nesvarbu plačiu ar mažu mastu, svarbiausiai, kuo daugiau, tuo geriau, ypač įvairovės prasme".