Ar sofa gali būti meno kūrinys?

Industrinio dizaino studijos "Raw Color" kūrėjai meta iššūkį bet kokiam konvencionalumui, susijusiam su poilsiu ir bendravimu: kodėl gi sofa negalėtų būti meno kūrinys? Šis kūrybinis duetas permąsto ir naujai interpretuoja mūsų sėdėjimo įpročius. 

Sofų kolekcijoje LINK svarbiausią vaidmenį atlieka mastelis, kuris kasdienį objektą gali paversti skulptūra. Skulptūriškos šio baldo dalys yra alternatyvių apstatymo galimybių paieškos rezultatas. Tarytum grandinėlė sukabinti sofos moduliai - šis sprendimas sulaužo bet kokias formalias ribas ir transliuoja neabejotinai laisvą, nestandartinį požiūrį bei įtraukia sėdinčiuosius į visiškai naują patirtį. Bet kokiu atveju linksmybės garantuotos. 

Kolekcija LOOP pratęsia naujų, džiaugsmingų sėdėjimo būdų paieškas. LOOP asortimente skirtingų dydžių ir spalvų sofos bei pufai. Įprastą audinių pasirinkimą papildo žaisminga "Designer's Edition" linija, kurios audinius tie patys kūrėjai suprojektavo pripažintai Danijos tekstilės įmonei "Kvadrat". Iliuzija yra ne tik proto būsena, bet ir vizualinio efekto dalis, kurį dizaineriai kuria LOOP ir LINK kolekcijose. Švelniai suapvalintų geometrinių formų tūriai, spalvų, šviesos ir tekstūrų žaismas - meistriškas grafinės raiškos virsmas tikru baldu. 

Gamintojas: SANCAL

Dizainas: Raw Color