Atsinaujinome!

Kaip ir kiekvienais metais, rudenį siekiame pasitikti atsinaujinę. Nors pats vasaros įkarštis vis dar lepina ir kviečia užsimiršti bei ilsėtis, tačiau saloną jau pasiekusios dizaino naujienos mus džiugina ir įkvepia dalintis. Todėl kviečiame susipažinti, o sugrįžus į miestą užsukti apžiūrėti bei išbandyti "Barselona living" salone.

Pristatome ypatingai minkštą ir patogią sofą "Deep", kurią ispanų gamintojui SANCAL sukūrė Rafa Garcia. Racionaliai apgalvotu dizainu ir bekompromisiu komfortu dizaineris nori parodyti, kad formų paprastumas, švarumas nėra priešprieša prabangai. Ši sofa yra lengvai adaptuojama įvairiuose interjeruose. Platus modulių bei gobelenų pasirinkimas leidžia sukurti individualius sprendimus.

Transformuojamas stalas "Big Will" savyje apjungia Phillippe Starck kūrybinę dvasią bei gamintojo MAGIS filosofiją ir technologijas. Išskirtinis šio stalo akcentas - ratukai, kurie leidžia lengvai, be vargo išilginti stalą net iki 3 metrų, o estetiniu požiūriu suteikia "Big Will" dizainui netikėtumo ir intrigos detalę.

"Duos" kėdė atsirado intensyviai ieškant naujų konstruktyvių sprendimų medienoje, kuriuos apjungia nesenstantis ir patogus dizainas. Galima paminkštinta arba pilnai medinė kėdės versija, kėdes galima rinktis su porankiais arba be jų. Tai neįmantri, tačiau puiki kėdė, kurios patogumą nuo šiol galėsite išbandyti salono ekspozicijoje.

Fotelis "Soul" suteikia ypatingą sėdėjimo komfortą sumaniai išformuotų baldo linkių dėka. Diskretiškas, patogus ir kompaktiškas - 3 savybės, kurios geriausiai apibūdina "Soul".