Atveriame duris atsinaujinę ir paaugę!

Ketvirtadienio vakarą savo bičiulius pakvietėme į atsinaujinusio salono erdves. Estetiškas, šviesus ir įkvepiantis interjero salonas, kuriam dizainą kūrė architektas Petras Sakalauskas, primena meno galeriją, kurioje kiekviena interjero detalė suskamba tarsi atskiras meno kūrinys.

„Turbūt jau atkreipėte dėmesį, jog pagrindiniu salono išskirtinumu tapusi pergola – tarsi maža aliuzija į Viduržemio jūros pakrantės regiono gyvenimo būdą, kur žmonės didžiąją laiko dalį praleidžia savo terasose, lauko virtuvėse ir mėgaujasi šeimos ar bičiulių draugija, dalinasi teigiamomis emocijomis, įdomiomis istorijomis, maistu. Tad labai tikimės, jog ir mūsų salonas taps pagrindiniu traukos centru. Visi keliai ves į Barseloną!” – atidarymu džiaugėsi salono vadovė Julija Valiulienė.

Interjero namų vardas tapo neatsiejamas ir nuo meno. Vakaro metu menininkė Agnė Gintalaitė pristatė savo naujausią parodą “Tylus triukšmas”, kurioje svečiai mėgavosi ne tik tapybos darbais, tačiau ir audio paveikslu.

Vakaro metu svečius kvietėme susipažinti su mūsų pristatomomis naujienomis – pasaulyje pripažintais ir įvertintais prekiniais ženklais: „Andreu World“ ir „Thonet“.

Nepaprastai džiaugiamės, kad salono atidarymo vakarą praturtino „Andreu World“ atstovų, Andrey Izgorodin ir Lelde Ločmele, vizitas bei prezentacija apie šio gamintojo istoriją ir atstovaujamas vertybes, bendradarbiavimą su garsiais architektais bei dizaineriais, jų kurtus produktus.  

Dalindamiesi akimirkomis iš salono atidarymo fiestos, kviečiame švęsti drauge ir susitikti atsinaujinusioje „Barselona living“ erdvėje!  

Fotografijos: Vidas Černiauskas