Išskirtiniai GAN lauko kilimai

 

GAN – žymaus ispanų laukų baldo gamintojo GANDIABLASCO prekės ženklas ir kompanijos dalis, apjungianti išskirtinį tekstilės dizainą bei nuoširdų rankų darbą.

Kūrybinė GAN sfera neapsiriboja dvimate erdve ar įprastiniu kilimo suvokimu, GAN drąsiai braunasi pro stereotipinio mąstymo ribas ir kuria naujas gyvenamosios erdvės interjero koncepcijas, unikalias formas, tūrius, reljefus. 

Šiais metais kompanija džiaugiasi galėdama pristatyti atnaujintą kilimų kolekciją pavadinimu Gardens‘s Layers, kurią sukūrė dizainerė Patricia Urquiola.

Išskirtiniai gaminiai, skirti puošti lauko erdves yra pagaminti iš perdirbto plastiko. Ši perdirbta žaliava virsta į itin patvarią ir atsparią medžiagą, kuri lengvai prižiūrima bei yra idealiai tinkama naudoti lauko sąlygomis, o tuo pačiu prisideda prie švaraus vandenyno išsaugojimo.

„Mes prisiimame atsakomybę už planetą ir esame įsipareigoję siekti tvarumo, prisidėti prie atsakingo išteklių naudojimo, ypatingai skatinant žiedinę ekonomiką“, - sako Mapi Millet, GAN kūrybos vadovas.