Menas, meistrystė, dizainas - tai "PUNT"

Kompaniją PUNT MOBLES 1980 metais įkūrė Valensijos dizaineriai Vincent Martinez ir Lola Castello. Tuo metu tai buvo spontaniškas ir per daug nesvarstytas projektas, kilęs iš grynos aistros dizainui. Šis pirmasis kompanijos etapas labai svarbus istorijos kontekste – jauni dizaineriai, tapę verslininkais, nepaliaujamai kūrė Valensijos visuomenėje, kurioje tuo metu dizainas nebuvo nei suprastas, nei labai vertinamas.

Šiandien PUNT gali pasigirti išskirtiniu partnerių ratu visame pasaulyje, gausybe dizaino apdovanojimų ir įkvepiančia sėkmės istorija. Kai kurie PUNT kūriniai gyvuoja taip ilgai, kad jau tapo baldų dizaino istorijos dalimi. Vienas pavyzdžių - lentynų sistema „Literatura“, sukurta pirmaisiais įmonės gyvavimo metais, kurios dizainui jau daugiau nei 35 metai. Ši lentyna eksponuojama keliuose muziejuose ir yra laikoma šiuolaikine XX a. dizaino klasika. Jos sukūrimas įkvėpė kompanijos plėtrą ir prisidėjo prie Nacionalinio dizaino apdovanojimo, kurį PUNT gavo 1997 m. Dėmesys detalėms ir meistriškumas, kolaboracijos su garsiais dizaineriais bei architektais, išskirtiniai dizaino sprendimai - visa tai veda PUNT MOBLES sėkmės keliu iki pat šių dienų.

Salonas „Barselona living“ džiaugiasi išskirtinėmis bendradarbiavimo teisėmis ir šio gamintojo asortimentą pristato vieninelis Lietuvoje. Čia atrasite vienus ryškiausių PUNT dizainų: lentyną „Literatura“; platų komodų asortimentą; kompaktišką, funkcionalų darbo stalą „Ernest“; valgomojo ir konferencijų stalus bei kėdes; sofas.