Naujiena_ BUREAURAMA kolekcija

Aplinka neginčytinai yra svarbus produktyvumo faktorius. Pasauliniu mastu kintantis darbo aplinkos identitetas neišvengiamai kreipia mūsų žvilgsnį į dizainą: juk būtent dizainas pasiūlo sprendimus ir išeitis, intuityviai reaguoja į kintančius žmogaus poreikius.

Šį kartą Barselona Living žvilgnis krypsta į Berlyne reziduojančio kūrėjo, Jerszy Seymour bei italų gamintojo MAGIS pasiūlytus sprendimus – kolekciją BUREAURAMA.

BUREAURAMA pavadinimas vienija lengvus, iš aliuminio pagamintus baldus, kurių pirminė paskirtis – darbo erdvės racionalizavimas bei stilizavimas. Simplistinės BUREAURAMA formos darniai kooperuoja su kitais erdvėje veikiančiais elementais, monochrominė išvaizda padeda įvesti vizualios tvarkos, aiškumo bei skaidrumo.

Grafiška BUREAURAMA išraiška kuria vizualiai lengvą, stuktūruotą erdvę, transliuoja pozityvias, su standartine darbo vieta matyt mažai susietas emocijas. Ši kolekcija – tai galimybė naujai patirti įprastus dalykus, atrasti netikėtas koloboravimo ir mobilumo galimybes. Neaukojant funkcijos.

Mūsų aplinka –> mūsų mintys –> mūsų emocijos –> mūsų BUREAURAMA!