NAUJIENOS SALONO EKSPOZICIJOJE!

Džiaugiamės, galėdami pristatyti naujienas, kurios jau puošia mūsų ekspoziciją, tai – darbo stalas ERNEST, valgomo stalas LAU ir šviestuvas DOT. 

Ispanų dizainerio Borja García sukurtas darbo stalas ERNEST – Delta 2013 apdovanojimų finalistas. Simplistinės, modernios linijos tobulai įkūnyja iš praeities pasiskolintą funkcionalaus sekretero viziją, o kompaktiška forma leidžia apgyvendintį šį stalą net ir nedidelėje erdvėje. Pagamintas iš natūralios medienos, ERNEST jaukus pasirinkimas kuriant darbo vietą namų erdvėje. 

 

DOT - vienas naujausių gamintojo LUMINA ir FOSTER+PARTNERS kūrinių. Minimalistinis šviestuvas sudaro plūduriuojančio šviesos disko įspūdį. DOT yra pagamintas iš aliuminio su pasirinktinai tonuoto plieno reflektoriumi. (Šviesos šaltinis - LED.)

  

 

LAU valgomojo stalas, tai - paprastumas, nepavaldus laikui dizainas ir atidumas detalėms. Stalo eleganciją ir grakštumą pabrėžia aiškios ir tikslios linijos pereinančios į plastiškus sujungimus. 

Lau serijoje: apvalūs stalai, stačiakampiai stalai ir konsolė. Dideli stačiakampiai stalai turi metalinius stalviršių sutvirtinimus, kurie dengiami faneruote. Stalo kojos prie stalviršio jungiamos metalinėmis detalėmis. Stalviršiai gaminami iš mdf ir dengiami uosio faneruote, kojos iš uosio masyvo.