Naujienos salono ekspozicijoje!

Su džiaugsmiu pristatome gamintojo Miniforms naujienas salone, kurios mus pasiekė tiesiai iš saulėtosios Italijos, Venecijos miesto. Tai daugybę dizaino apdovanojimų pelnę staleliai SODA, neseniai gamintojo asortimente pasirodžiusi naujiena - staleliai TOTOTO, veidrodis COQUE ir šviestuvas ECLIPSE.

Taip pat mūsų saloną papuošė išskirtinė kilimų gamintojo GAN naujiena - dvipusis kilimas ir pufas iš kolekcijos REVERSIBLE. Kviečiame pasižvalgyti ir susipažinti. 

Unikalus SODA stalelis kaip ir žmogus gimsta aukštyn kojomis sulig pirmuoju oro gūsiu, patyrusių meistrų rankose. Formuojamas stiklą pučiant burna, vientisas SODA tūris sveria net 20 kg., todėl jo gamyba patikima tik geriausiems Murano salos stiklapūčiams. Rezultatas nustebina paveikumu: masyvus, bet tuo pačiu ir perregimas, vientisas, bet tuo pačiu ir daugiasluoksnis, paprastas, tačiau ir kompleksiškas. Fizikos dėsniams paklūstanti stiklo materija sukuria neprognozuojamą, todėl kiekvieną kartą savaip unikalų produktą, žavintį ne tik jam patikėta funkcija bei forma, bet ir gamybos procese įkūnyta žmogiškosios energijos galia.

Pagaminti iš 100% itin aukštoje temperatūroje apdirbtos terakotos, skulptūriškieji TOTOTO staleliai, vilioja išraiškinga materijos struktūra bei sodriu žemišku tonu. Gimę jautriose talentingų meistrų rankose interjerui suteikia išskirtinės šilumos bei gamtiško žavesio. Galimi du skirtingi dydžiai, padedantys kurti dinamiškas kompozicijas namų erdvėje.

Keraminis rankų darbo veidrodis COQUE erdvei suteikia gylio ir prabangos jausmo. Veidrodžio vidus dengtas blizgiu keramikos sluoksniu, išorė matinės tekstūros. Galimas skirtingų dydžių ir spalvų pasirinkimas.

Dinamiškas ir stebinantis šviestuvas ECLIPSE, pagamintas iš keramikos. Matinės tekstūros, malonus liesti ir žavintis savo jaukia šviesa. Galimas skirtingų spalvų pasirinkimas.

Specialiai REVERSIBLE kolekcijai sukurta nauja ir sudėtinga rankų darbo technika sujungia skirtingo storio ir medžiagų siūlus, vienu metu audžiant dvi šio kilimo apdailas: vilnos siūlų vienoje ir lino kitoje pusėje. Vilna pasižymi aukštos kokybės tekstūra ir šiluma, tuo tarpu linas, tarsi šviežio oro gurkšnis - gaivus ir lengvas prisilietimas pėdoms karštuoju metų laiku. Puiki idėja, leidžianti Jūsų erdvei sklandžiai, patogiai ir natūraliai prisitaikyti prie metų laikų. Kilimų kolekiją papildo spalviškai derantis pufas, nuvelkamais dvipusiais užvalkalais.