SANCAL NAUJIENA KELNO PARODOJE „Das Haus 2020“

„MUT Design“ studijos „A la fresca“ yra ne tik Kelno parodos „Das Haus 2020“ šūkis, bet ir ambicingas architektūros ir interjero dizaino projektas, parodantis atvirą Viduržemio jūros regiono gyvenimo būdą. Šis scenarijus buvo pasirinktas siekiant pristatyti naujausią studijos ir Sancal bendradarbiavimą: originali „Roll“ kėdė – tai ko gero iki šiol ironiškiausias jų dizaino kūrinys. Gaminio paprastumas iš pradžių gali jus klaidinti, nes MUT sukūrė elegantišką ir minimalistinį šiuolaikinį dizainą. Įkvėpta kojų treniruoklių, kuriuos galima rasti sporto salėje, ši originali kėdė atmeta pagrindinį jų vaidmenį: atvirkščiai, „Roll“ siūlo poilsį tiems, kuriems reikia ramios pauzės.

Neįprastas siluetas paverčia industrinį objektą meno kūriniu. Sulanksčius šią kėdę tai dar labiau išryškėja -  sukuriama tarsi skulptūra.

Aistra paprastų daiktų žavesiui ir suapvalintoms figūroms yra MUT braižo dalis ir visa tai atsispindi naujame „Sancal“ dizaine. „Roll“ prisijungia prie Valensijos studijos sukurtų gaminių kartu su racionalistiniais ir architektūriniais „Duplex“ stalais bei begarsėmis ir elegantiškomis „Beetle“ akustinėmis plokštėmis, kurių viena yra ir „Das Haus“.

„Roll“ yra naujos „Sancal“ kolekcijos, kuri bus pristatyta kitame „Salone del Mobile“ leidime Milane, dalis.